Цікаві матеріали для навчання дітей під час воєнного стану

Шановні батьки!

Світлини, фотоколажі, фото робіт з образотворчої діяльності можна переглянути у фейсбуці за покликанням

Діти разом з батьками за бажанням виконують завдання за наступними посиланнями:

* Завдання для дошкільників 4, 5, 6 років (практичні завдання для дошкільників)

* Цікавинки для дітей «Відео казки»

* Цікаві фізкультхвилинки для дошкільників

* «Навіщо потрібні числа» або «Математичні пригоди у світі чисел»

Пропонуємо до Вашої уваги канал "Виховання з любов'ю" із величезною кількістю корисної інформації для педагогів та батьків дошкільнят

Наочні посібники, дидактичні матеріали, ілюстрації для занять, електронна бібліотека, консультації для батьків та педагогів, роздатковий матеріал... та багато іншого за посиланням.

Зацікавити дитину українськими казками (аудіо формат) можна на сайті "Казки Погорєлова": працює з будь яким пристроєм.

Сподіваємося, що нашим малятам буде цікаво отримувати нові знання в такій формі, а ви їм у цьому допоможете.

Бажаємо гарного перегляду та веселого навчання! Дякуємо за співпрацю та за ваші коментарі!