Шановні відвідувачі сайту! Увага на плакат!

Щоб не сталося лиха, закликаємо Вас: бережіть себе та своїх дітей у цей складний для всієї України час! Звертайте увагу на предмети у навколишньому середовищі під час прогулянки. Привчайте дітей до обережності та нагадуйте їм про небезпеку!

Ми турбуємося про вас та наших вихованців! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ!!!

/Files/images/0_A_foto_sayt/cherven/міна.jpg

Абетка безпеки дошкільнят

/Files/images/Безпека.jpg

Діти - допитливі та безстрашні, адже вони ще не мають негативного життєвого досвіду. І тому ризик потрапити в небезпечну ситуацію, дуже великий. Крім того, слід пам'ятати: часті заборони на дітей не ДІЮТЬ, адже зазвичай малята не звертають уваги на частку "НЕ", сприймаючи заборону як керівництво до дій.

Тому дорослі мають шукати інші шляхи до дитячої свідомості, спонукати їх замислюватися над власними вчинками, формувати у малечі свідоме розуміння наслідків необачної поведінки, як особистої, так і оточуючих.

Проте, кожна проблема має дві сторони. А тому, навчаючи дітей безпечній поведінці, важливо не зламати їхньої природної допитливості та зацікавленості оточуючим світом.