ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

З ВЕРЕСНЯ 2013 РОКУ РОЗПОЧАТО ЕЛЕКТРОННУ РЕЄСТРАЦІЮ ДІТЕЙ В ДОШКІЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ РАЙОНУ. НОВА СИСТЕМА ДОЗВОЛИТЬ БАТЬКАМ РЕЄСТРУВАТИ ДИТИНУ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ ТА ЗАБЕЗПЕЧИТЬ МОЖЛИВІСТЬ ВІДСТЕЖУВАТИ РУХ ЕЛЕКТРОННОЇ ЧЕРГИ.
Eлектронна реєстрація в заклади дошкільної освіти - http://dnz-reg.nz.ua/

ШАНОВНІ БАТЬКИ !!!

Прийом дітей в групи здійснюється завідувачем протягом календарного року на підставі:

- направлення територіального відділу освіти;

- заяви батьків або осіб, які їх замінюють;

- свідоцтва про народження дитини;

- медичної довідки про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти;

- довідки дільничого лікаря про епідеміологічне оточення.

Для прийому дітей до спеціальних груп для дітей з порушеннями зору додатково подається висновок про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини комунального закладу "Харківський інклюзивно-ресурсний центр Харківської місьої ради", довідки територіального лікувально-профілактичного закладу, направлення Управління освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради.

БУДЕМО РАДІ ЗУСТРІЧІ З ВАМИ!