ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Eлектронна реєстрація в заклади дошкільної освіти - https://reg.isuo.org/preschools

ЦЯ СИСТЕМА ДОЗВОЛЯЄ БАТЬКАМ РЕЄСТРУВАТИ ДИТИНУ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ ТА ЗАБЕЗПЕЧУЄ МОЖЛИВІСТЬ ВІДСТЕЖУВАТИ РУХ ЕЛЕКТРОННОЇ ЧЕРГИ

ШАНОВНІ БАТЬКИ !!!

Зарахування дітей до державного (комунального) закладу дошкільної освіти здійснюється керівником такого закладу протягом календарного року на вільні місця у порядку черговості надходження заяв про зарахування.

Заява про зарахування подається особисто одним із батьків або іншим законним представником дитини.

До заяви про зарахування дитини до закладу дошкільної освіти додаються:

- направлення Управління оствіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради (видається за умови електронної реєстрації дитини);

- копія свідоцтва про народження дитини;

- медична довідка про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти;

- карта профілактичних щеплень (№ 063/о);

- при наявності пільг - документи, що їх підтверджують.

Для прийому дітей до спеціальних груп для дітей з порушеннями зору додатково подається висновок про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини комунального закладу "Харківський інклюзивно-ресурсний центр Харківської міської ради", направлення Управління освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради.

БУДЕМО РАДІ ЗУСТРІЧІ З ВАМИ!